Sci-fi film, Alita: Bojový Anděl, Online zdarma v HD

film Alita Battle Angel online

Alita: Bojový Anděl / Alita: Battle Angel

2019Akční / Romantický / Sci-Fi

Dabing: CZ titulky / CZ dabing

Režie: Robert Rodriguez

Hrají: Rosa Salazar, Christoph Waltz,Eiza González, Ed Skrein, Casper Van Dien,Leonard Wu, Marko Zaror,Sam…

Akční sci-fi film, Alita: Bojový Anděl, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek máme nyní v HD kvalite. U nás najdete všechny scifi filmy online, bez registrace, zdarma. Nyní máme film i s CZ dabingem.

Obsah filmu Alita: Battle Angel :
Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli.
Takhle objeví Alitu, poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život. Po probuzení Alita vůbec nic neví.
Nepamatuje si svou minulost, nepoznává svět kolem sebe, ale okamžitě nasává nepřeberné množství nových informací.
Se životem vrstevníků Alitu seznamuje Hugo, mladý rebel s motorkou, který ji od prvního setkání mimořádně imponuje. Díky své zvědavosti pozná Alita i odvrácenou stránku města Iron City, v němž s doktorem Idem žije.
Fyzickou konfrontací se zdejším podsvětím v sobě objeví mimořádné, smrtící schopnosti. V tu chvíli se dostane do hledáčku skupiny nájemných zabijáků, kteří terorizují město, ale teď dostali jediný úkol – najít a zničit Alitu.
Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl. A konečně si vzpomene, jaké je její poslání.
zdroj:csfd.cz

Alita Battle Angel online