Rodinná pohádka, Anděl Páně 2 ( 2016 ), online zdarma

 

Rodinná pohádka, Anděl Páně 2 ( 2016 ), online zdarma u nás na filmyon.

Anděl Páně 2 online zdarma
Anděl Páně 2 (2016) – cely film zdarma

Anjel Pána 2

2016 – Pohádka / Komedie / Rodinný

Režie:

Jiří Strach

Hrají:

Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Stanislav Majer, Marián Labuda st….

Anděl Páně 1 si můžete zhlédnout TU .Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu.
Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat.
Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně.
V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky.
V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem.
Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi.
A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.
Rodinná pohádka, Anděl Páně 2 , online zdarma.
Zdroj: csfd.cz

 Anděl Páně 2 online zdarma
Rodinná pohádka, Anděl Páně 2 ( 2016 ), online zdarma