Nové Trailery na novinku Avengers: Endgame online

trailer na Avengers: Endgame onlineAvengers: Endgame

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

režie:

Anthony Russo, Joe Russo

hrají:

Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Hemsworth, Josh Brolin, Jon Favreau, Paul Rudd, Don Cheadle, Dave Bautista, Katherine Langford, Chris Pratt…

CZ premiéra: 25.04.2019
US premiéra: 26.04.2019

Nejnovější trailery na novinky naleznete na odkaze Trailery

 

Tak jsme se konečně dočkali! A můžeme se cítit uspokojeni. Marvel se konečně vytasil s plnohodnotnou upoutávkou, ne jen s atmosférickým teaserem vydávaným za trailer, co se týče podávaných informací ale pořád účelně šetří – a to je sakra dobře.

voyo online filmy od 1 koruny

 

Zajímavosti o filmu:

Benedict Cumberbatch byl hodně vytížený a velkou část svých scén točil sám. Ostatní herci scény sehrály s dublérem, za kterého byl Cumberbatch vyměněný v postprodukci. Jindy se zase kvůli složitému programu herců stávalo, že se točila jedna strana rozhovoru a druhá strana rozhovoru byla pořízena třeba i s několikaměsíčním odstupem. [Zdroj: fandimefilmu.cz] (Butcher of Blaviken)

Ronin se poprvé objevil v komiksu „New Avengers #11“ (listopad 2005). Původním nositelem tohoto jména je Maya Lopéz, také známá jako Echo. Hawkeye přijde k tomuto titulu, když doprovází tým na misi do Japonska, aby zachránil Echo. Ta mu s požehnáním předá převlek i jméno. Maya Lopéz a Clint Barton nebyli jediní, kdo byl Ronin. Dalším byl Blade (Eric Brooks) a také Alexej Šostakov, bývalý manžel Black Widow. (3T)

První trailer k filmu Avengers: Endgame (zveřejněný 7. 12. 2018) se stal s 289 miliony zhlédnutími nejvíce sledovaným trailerem za prvních 24 hodin od svého vydání. Na 2. místě se umísťuje první trailer k filmu Avengers: Infinity War (2018) s 230 miliony zhlédnutími a na 3. místě se nachází prví teaser trailer k filmu Lví král (2019) s 224 miliony zhlédnutími. (david021)

Podtitul čtvrtého pokračování filmu Avengers byl dlouhou dobu pečlivě utajován a odhalení přišlo až v prvním teaser traileru, který byl zveřejněn na YouTube 7.12.2018 ve 14:00 hodin. Tedy až po téměř 8 měsících od uvedení Avengers: Infinity War (2018). Do té doby kolovaly zvěsti, že se tento díl bude jmenovat: „Fallen Heroes“, „Forever“, „Disassembled“, „Endgame“, „Last Avenger“, „New Avenger“, „Infinity Gauntlet“, „Infinity Crusade“, „Quantum Realm“, „Death March“ či „Annihilation“. Endgame se nakonec ukázal jako správný název. (RadimX)
Víc zde.
zdroj: film.moviezone.cz & csfd.cz

Cely film najdete u nás na stránke .

Avengers: Endgame

Avengers: Endgame ( reakce na special look )

Avengers : Endgame 2019 special look trailer CZ HD 1080p

Avengers Endgame 2019 CZ – film klip HD 1080p

Avengers: Endgame special teaser – CZ titulky HD 1080p

Avengers 4 endgame Novy trailer – surprise trailer HD 1080p

Avengers endgame 2019 cz HD, super bowl spot

Avengers endgame 2019 CZ HD trailer 1

Avengers endgame 2019 CZ HD trailer 2