Komedie , Bláznivá, zatracená láska , online zdarma v HD

 

Komedie , Bláznivá, zatracená láska , online zdarma u nás na filmyon . Romantický film Bláznivá, hlúpa láska máme v HD kvalite , spolu s českým dabingem.

Bláznivá, zatracená láska online Bláznivá, hlúpa láska

2011Komedie / Drama / Romantický

Dabing : CZ dabing

Režie:

Glenn Ficarra, John Requa

Hrají:

Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Analeigh Tipton, Jonah Bobo, Joey King, Marisa Tomei, Beth Littleford, Liza Lapira …

Calovi Weaverovi se ve filmu Bláznivá, zatracená láska zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést.
Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě.
Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie.
Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy.
Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen.
Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena.
zdroj: csfd.cz

 Film Bláznivá, zatracená láska online zdarma - cz dabing