Komedie , Brancaleonova armáda , online zdarma

 

Dobrodružná komedie , Brancaleonova armáda , online zdarma u nás na filmyon. Film For Love and Gold máme s českým dabingem.

Brancaleonova armáda online zdarma
Brancaleonova armáda – cely film zdarma

For Love and Gold

1966 – Dobrodružný / Komedie

Dabing : CZ dabing

Režie:

Mario Monicelli

Hrají:

Vittorio Gassman, Catherine Spaak, Gian Maria Volonté, Maria Grazia Buccella, Barbara Steele, Enrico Maria Salerno, Carlos Ronda…

Italský barevný film Brancaleonova armáda, je úsměvným pokusem o parodii dobrodružných rytířských filmů.
Již sám název je ironický, protože armáda potulného rytíře Brancaleona se skládá z pětice ubohých venkovánků majících ke všemu, co se vztahuje k vojsku, pěkně daleko.
Příběh se odehrává kolem roku 1000 n. l., kdy se Brancaleonova armáda dala na pochod patrně od Faleri u Viterba a měla dorazit do jakéhosi města Aurokastra, ležícího patrně poblíž Crotone.
Cestou prožívá tisíc a jedno dobrodružství. Brancaleone bojuje na turnajích, vyzve na souboj potulného rytíře, zabloudí do města, jehož obyvatelé vymřeli morem, marně ochraňuje počestnost krásné dívky, nakonec dosáhne cíle, ale jen proto, aby upadl i se svou armádou do rukou saracénských pirátů a po nich do zajetí neméně sveřepých křesťanských nepřátel.
Nezbývá mu, než se vydat s procesím kajícníků přes moře a tam pokračovat v dobývání nesmrtelné slávy, jak mu přikazuje jeho rytířská čest.
K přednostem filmu patří řada dobře postavených komických situací, slovní humor dialogů a vynikající herecké obsazení.
Film Brancaleonova armáda cz online u nás .
zdroj:csfd.cz

Brancaleonova armáda cz
Komedie , Brancaleonova armáda ( 1966 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film For Love and Gold máme s českým dabingem.