Dobrodružný sci-fi film, Bumblebee, Online zdarma

 

Akční scifi film, Bumblebee, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle dobrodružný snímek je s cz titulky. nyní je film i s českým dabingem.

film Bumblebee online cz

Bumblebee / Transformers 6

2018Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

Dabing : En titulky / CZ dabing

Režie:

Travis Knight

Hrají:

Hailee Steinfeld, John Cena, Jorge Lendeborg Jr., John Ortiz, Pamela Adlon, Jason Drucker,  Stephen Schneider

Charlie Watsonová slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar.
Jen ten největší optimista by totiž vsadil na to, že tahle kraksna bude ještě někdy provozuschopná. Charlie ho dokáže rozchodit aspoň natolik, že s ním doskáče domů do garáže, kde se ho pokusí opravit.
Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, zírají na ni dvě veliké modré oči a Charlie okamžitě dojde, že tohle nebude obyčejné auto. S Autobotem Bumblebee se dívka spřátelí pozoruhodně rychle, navzdory tomu, že ten s ní kvůli poškození nemůže komunikovat jinak než prostřednictvím útržků písniček z autorádia.
Vzhledem k tomu, že Bumblebeeho poměrně intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns, nebudou mít Charlie a Bumblebee na bližší seznamování čas a prostor.
Na útěku před nepřáteli však zjistí, že navzdory všem předpokladům můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní…
zdroj:csfd.cz

Bumblebee CZ online