Krimi Thriller Cesta do zatracení online cz dabing

film Cesta do zatracení online

Cesta do zatracení / Road to Perdition

2002 – Drama / Krimi / Thriller

Dabing : Cz dabing

Režie:

Sam Mendes

Hrají:

Tom Hanks, Tyler Hoechlin, Paul Newman, Jude Law, Daniel Craig, Stanley Tucci, Jennifer Jason Leigh, Liam Aiken, Dylan Baker, Ciarán Hinds

Titul „Road to Perdition“ lze chápat ve dvou významech. Perdition je jméno města, do kterého jede Michael Sullivan se svým synem Michaelem Sullivanem jr.
Perdition – zatracení – je také eufemismus pro peklo. A Sullivan senior poznává, že si zvolil životní cestu vedoucí do pekel. Modlí se, aby svého syna od takové cesty uchránil. Je rok 1931, doba velké hospodářské krize. Michael Sullivan, nájemní vrah, pracuje pro irský gang.
Do jeho života vstoupí pan John Rooney. Zachrání mu život dřív, než si Michael Sullivan vůbec uvědomí, že o krk jde. Pan Rooney je pro Sullivana seniora vzorem.
Totéž k svému otci cítí Sullivan junior. Annie Sullivanová svého muže velmi miluje. Neptá se ho na jeho práci. Má se dobře a je za to vděčná, ale často má strach. Bojí se o děti.
Avšak práce zasáhne do života Sullivanovy rodiny. Umírá manželka Annie a jejich starší syn. Michael Sullivan se s druhým synem vydává na cestu odplaty a vyrovnání…
Drama, Cesta do zatracení, online ke zhlednuti na filmyon. Tento thriller od  DC Comics má cz dabing.
zdroj:csfd.cz

Cesta do zatracení CZ online