Komedie , Co jsme komu zase udělali? , online zdarma

 

Komedie , Co jsme komu zase udělali? , online zdarma u nás na filmyon. Film Čo sme komu zase urobili máme s českým dabingem.

Co jsme komu zase udělali? onlineČo sme komu zase urobili

2019Komedie

Dabing : CZ dabing

Režie:

Philippe de Chauveron

Hrají:

Christian Clavier, Elodie Fontan, Frédérique Bel, Ary Abittan, Julia Piaton, Medi Sadoun, Chantal Lauby, Frédéric Chau, Pascal N’Zonzi …

Manžele Verneuilovy už jsme měli možnost poznat – před pěti lety jsme s nimi prožili ostrou zkoušku jejich přístupu a tolerance k problematice soužití s jinými národnostmi i náboženskými kulturami, protože Isabelle, Odile, Sobol a Laure pojmou za manžely docela jiné typy mužů, než by Claudie a Marie očekávali.
Ale čas všechno napraví a rodina opět zapadla do běžných kolejí, které ovšem čtveřice dcer hodlá znovu postavit na hlavu, avšak nikoli sama. Tentokrát jsou to jejich manželé Rachid, David, Chao a Charles, kteří hodlají vyrazit mimo sladkou zemi galského kohouta.
Verneuilovi jsou z toho v šoku: když už se všechno tak nějak urovnalo, mají najednou zůstat sami a vídat rodinné příslušníky na snímcích, maximálně sociálních sítích? To rozhodně ne.
zdroj: csfd.cz

 Film Co jsme komu zase udělali? online zdarma