Columbo filmy (1968 a 1971) online zdarma

 

Krimi Columbo: Vražda na předpis a Columbo: Výkupné za mrtvého online zdarma u nás na filmyon. Tyhle filmy máme s českým dabingem.

Columbo filmy - online zdarma
Columbo filmy (1986 a 1971 ) – cele filmy zdarma .

Columbo filmy 1968/1971

(1968 – 1971 ) – Krimi / Drama

Dabing : CZ dabing

Režie:

Richard Irving

Hrají:

Peter Falk, Gene Barry, Katherine Justice, William Windom, Nina Foch , Harold Gould, Patricia Mattick, Paul Carr, Jed Allan …

Columbo: Vražda na předpis :

Psychiatr Ray Flemming je deset let ženatý, avšak prožívá vášnivý vztah s herečkou Joan Hudsonovou, která je zároveň jeho pacientkou. S její pomocí připraví rafinovanou vraždu své ženy Carol.
Zároveň si zajistí dokonalé alibi. Nepočítá ovšem s vtíravým a zdánlivě nedůvtipným policejním vyšetřovatelem Columbem.
Poručík v odrbaném oblečení si všímá různých detailů a neustále dotírá s doplňujícími otázkami. Podle všeho od začátku dobře ví, jak se události seběhly.
Otázka je, jak pachatele usvědčí…

Columbo: Výkupné za mrtvého :

Vynikající advokátka Leslie Williamsová má již dost svého manžela, jinak velmi respektovaného soudce Paula Williamse. Po pečlivých přípravách muže zavraždí a zbaví se mrtvoly.
Sama sobě pošle anonymní vzkaz od „únosců“. Před přivolanými agenty FBI pak s pomocí magnetofonového záznamu finguje manželův telefonát.
Paulovo tělo je nalezeno krátce poté, co Leslie sama sobě zaplatí výkupné.
Vyšetřovatel poručík Columbo si však povšimne zajímavého detailu – žena se po Paulově zmizení vůbec nezajímala o jeho osud…
zdroj: csfd.cz

 Film Columbo filmy online zdarma