francuzka komedie Čtyři sluhové a čtyři mušketýři online

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři

Štyria sluhovia a štyria mušketieri

1974Komedie / Dobrodružný

Dabing : Cz dabing

Režie:

André Hunebelle

Hrají:

Jean-Guy Fechner, Gérard Filipelli, Gérard Rinaldi, Jean Sarrus, Paul Préboist, Daniel Ceccaldi, Catherine Jourdan, Jacques Seiler…

Film Čtyři sluhové a čtyři mušketýři jsou jednou z nejúspěšnějších komedií skupiny Les Charlots. Tentokrát se představí jako alter ego nejslavnější čtyřky světa. Jako sluhové čtyř mušketýrů se starají o to, aby se jejich slavným pánům nic nestalo, zdárně splnili své úkoly a vlastně za ně udělají veškerou práci a mnohdy jim dokonce zachrání život. Děj není třeba popisovat, snad jen zdůraznit, jak originálně je tento příběh vyprávěn. Například scény s kardinálem a jeho úlisným špehem páterem Josephem, který je při získávání informací nepřekonatelně vynalézavý, si asi Alexander Dumas takhle nepředstavoval.
Les Charlots vznikla ze slibné hudební skupiny francouzských komediálních herců, která se proslavila především v sedmdesátých letech. Nejpopulárnější však byly jejich humorné písně a originální parodické komedie, které se ve své době staly zejména pro mladé kultovními filmy. Komedie, Čtyři sluhové a čtyři mušketýři, online ke zhlédnuti na filmyon. Tento film je s cz dabingem.
zdroj:csfd.cz

Čtyři sluhové a čtyři mušketýři CZ online