Sci-Fi drama , Dárce ( 2014 ) , online zdarma

 

Sci-Fi drama , Dárce , online zdarma u nás na filmyon. Film Darca ( The Giver ) máme s českým dabingem.

Dárce online zdarma
Dárce ( 2014 ) – cely film zdarma

Darca / Giver

2014 – Sci-Fi / Drama

Dabing: český dabing

Režie:

Phillip Noyce

Hrají:

eff Bridges, Brenton Thwaites, Odeya Rush, Meryl Streep, Alexander Skarsgård, Cameron Monaghan, Katie Holmes, John Whiteley


Popis filmu Dárce : Jonas vyrůstá v idylickém světě, kde existuje pouze štěstí.
Lidé neznají utrpení, války, násilí, strach ani bolest. Základem světa je jednotvárnost: stejné domovy, stejné oblečení, stejné rodiny.Na okraji společenství žije jediný držitel a strážce všech pravdivých vzpomínek lidstva – Dárce .
Jeho prostřednictvím Jonas získává to, co nikdo jiný nesmí vědět – pravdu o skutečném životě a zkušenosti předchozích generací. Jonas začíná chápat, že jeho společenství žije v iluzi dostatku a bezpečí za cenu naprosté absence citů a možnosti volby.
Lidé necítí emoce, lásku, vášeň, přátelství, nevnímají barvy. Pocit harmonie je vytvářen uměle. Jonas objevuje nejtemnější stránku utopického světa.
Všichni ve společenství jsou pomocí každodenních injekcí zbavováni veškerých špatných vzpomínek a zážitků. Jejich svět je podvod, denně placený smrtí nepohodlných lidí, ve prospěch řízené existence.
Tváří v tvář této skutečnosti, Jonas již nedokáže žít jako dřív. Čelí obtížnému rozhodnutí nejen o jeho vlastním životě, ale o budoucnosti celého světa…
Sci-fi drama, Dárce, online ke zhlédnuti na filmyon. Tento film ma cz dabing.
zdroj: csfd.cz

 

scifi drama Dárce online ke zhlédnuti