Deuce Bigalow: Dobrej striptér a Deuce Bigalow: Evropský gigolo online zdarma

Deuce Bigalow: Dobrej striptér 1999 & Evropský Gigolo 2005Deuce Bigalow 1  a 2 online

(1999 – 2005 ) – Komedie

Dabing : CZ dabing

Režie:

Mike Mitchell

Hrají:

Rob Schneider, William Forsythe, Eddie Griffin, Arija Bareikis ,  Rachel Stevens, Til Schweiger, Oded Fehr, Norm MacDonald, Alex Dimitriades …

Komedie Deuce Bigalow: Dobrej striptér a Deuce Bigalow: Evropský gigolo online zdarma u nás na filmyon. Tieto filmy máme s českým dabingem.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér

Čistič akvárií Deuce Bigalow je neúspěšná nicka, která si o penězích a krásných ženách může nanejvýš tak nechávat v noci zdát.
Jeho veliká šance přijde, když jej exotický frajer Antoine, který si vlastním tělem vydělává na velmi slušné živobytí, nechá po dobu své „služební cesty“ hlídat svůj dům a starat se o rybičky.
Deuce v přepychové vile samozřejmě co nevidět nadělá nepěknou spoušť, a musí tedy bleskově najít způsob, jak vydělat peníze na rekonstrukci. Jinak jej po Antoinově návratu čeká nepěkný osud.
Pomocnou ruku mu podá pasák T. J., který mu nabídne, aby se stal dalším hřebcem z jeho stáje gigolů.
Deuce po krátkém váhání souhlasí, ale ještě netuší, s jak svéráznou sbírkou klientek bude mít co do činění…

Deuce Bigalow: Evropský gigolo

Pokračování příběhu známého gigola Deuce, který se po malém incidentu vydá za svým kamarádem T. J.em do Amsterodamu.
Tam řádí zabiják mužských šlapek a obviněn je právě T. J. Deuce snaží celý případ vyřešit a očistit svého kamaráda. Jenže jak to tak bývá, vše není tak jednoduché a musí se stát zase gigolem, aby byl návnada pro vraha.
Do toho se ještě zamiluje do krásné Evy. Můžete se zase dočkat Deucových klientek, které jsou jako obvykle „originální“ a také spousty zábavných scén.
zdroj: csfd.cz

 Filmy Deuce Bigalow: Dobrej striptér a Deuce Bigalow: Evropský gigolo online