Metanol online

Metanol

Metanol  online

2018Drama / Krimi

Dabing : Cz dabing

Hrají:

Lukáš Vaculík, David Máj, Vasil Fridrich, Martin Finger, Tomáš Bambušek, Kristýna Maléřová-Podzimková, Jiří Hána, Ondřej Nosálek, Jiří Kout, Veronika Freimanová, Dušan Sitek, Vladimír Kratina, Barbora Bočková, Tereza Lášková, Roman Zach, Václav Šanda, Marta Falvey Sovová, Sophia Šporclová, Daniil Bubník, Roman Vávra, Vít Gajdoš, L

Jeden panák – oslepnete. Dva – zemřete. Čeká na vás v trafice, v dárkové tašce od kamaráda, na svatební hostině… Víte, co pijete?
Případ, který spojil policii, soudy, novináře i politiky. Skutečná událost, která se může kdykoli zopakovat. Na sklonku letních prázdnin v roce 2012 zatřásly Českem události, které veřejnost, kriminalisté ani právníci nepamatují. Alkohol vyrobený ze směsi etanolu a prudce jedovatého metanolu zabil během několika týdnů nejméně třicet osm a vážně přiotrávil nejméně osm desítek lidí. Nicméně „potenciál“ namíchané směsi by mohl usmrtit 158 000 lidí… Srpen 2012. Ruda Fulín dělá ve firmě na výrobu ostřikovačů a hrozí mu vyhazov. O to víc potřebuje zaujmout obchodníka Malotu nápadem, jak rekordně srazit cenu lihové směsi, kterou pod rukou prodají… Uklízečka Iveta má trable s mámou . Obě rády alkohol ze stánku za rohem a jejich potíže rázem vypadají menší… Září 2012. Kapitán Hálek si potrpí na svůj klid, ale je pověřen vyšetřováním kauzy s největším počtem obětí a obviněných od roku 1989. Jak rychle dokážou s drsným kolegou Zakopalem najít vraha v podobě 10 000 litrů otrávené směsi, aby konečně přestali umírat lidé? Krimi drama Metanol online zdarma u nás ke zhlédnuti .
zdroj:Csfd.cz

Metanol online film

ODPORUČENÉ FILMY