Akční drama, Dvojí obvinění, online zdarma (cz dabing)

film Dvojí obvinění online

Dvojí obvinění / Double Jeopardy

1999Thriller / Akční / Drama

Dabing: CZ dabing

Režie:

Bruce Beresford

Hrají:

Tommy Lee Jones, Ashley Judd, Jay Brazeau, Bruce Greenwood, Annabeth Gish,Roma Maffia,  Daniel Lapaine, Fulvio Cecere, Tracy Vilar, Betsy Brantley…

Akční drama, Dvojí obvinění, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing.

Libby Parsonová má vše, bohatého hezkého manžela, kterého miluje, syna Mattyho, kterého zbožňuje, krásný dům blízko Seattlu, skvělé přátele.
Její idylický život se ale najednou změní v noční můru poté, co její muž náhle zmizí během romantické vyjížďky lodí a ona je obviněna z jeho vraždy.
Obžalována a odsouzena, Libby přiměje svou nejlepší kamarádku Angie, aby adoptovala jejího pětiletého syna. Angie souhlasí, ale poté s Mattym záhadně zmizí.
Libby se podaří s pomocí svých přítelkyň ve vězení, Margaret a Evelyn, po telefonu najít Angie a spojit se s ní a se svým synem, kteří jsou teď v San Francisku. Odhalí, že oba dva žijí s jejím bývalým manželem, který svou smrt pouze předstíral, aby mohl přijmout novou identitu.
Její přítelkyně ve vězení Margaret, která je rovněž odsouzená za vraždu manžela, ji jako právnička prozradí, že až se Libby dostane z vězení, bude moci svého manžela zabít klidně na Times Square a nic se jí nestane. Podle práva, nemůže být odsouzena dvakrát za stejný zločin.
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Dvojí obvinění 1999