Film Ďábelská svůdkyně online cz daging zdarma

Ďábelská svůdkyně

The Last Seduction

1994– Krimi / Thriller / Drama

Dabing: CZ

Režie:

John Dahl

Hrají:

Linda Fiorentino, Peter Berg, Bill Pullman, Bill Nunn, J. T. Walsh, Dean Norris, Mik Scriba, Donna W. Scott

 Když Clay Gregory přinesl domů milion dolarů, jež utržil za riskantní obchod s drogami, rozhodla se jeho krásná žena Bridget, že to je ten správný okamžik a příležitost, kterou ji osud již podruhé nenabídne a tak se i s uvedenou okrouhlou hotovostí snaží navždy zmizet z Clayova života.Na radu svého cynického právního poradce Griffitha se pokusí schovat v nudném provinčním městečku Benton, které je ale pro ni a její plány příliš těsné.Zvlášť když povedený Clay vysílá po její stopě zručného pátrače, soukromého detektiva Harlana.
Bridget nutně potřebuje spojence a umí ho získat a tak jí nedá příliš práce sbalit snaživého naivu Mikea Swalea, který tenhle zapadákov rovněž nepokládá za svou konečnou stanici. Opojený milováním se žádoucí Bridget se Mike rychle stane bezmocným nástrojem v jejím ďábelsky důmyslném a chladnokrevném plánu. Neboť v té nebezpečné hře dva hráči přebývají. V banku je smrt, vězení a ,ilion dolarů – a Bridget rozdává karty karty, aby o svoji výhru nepřišla.
Chladný thriller v moderní parafrázi stylu “film noir” přináší temné poselství o přetvářce, zradě a zoufalství. Na festivalu detektivních filmů v Cognacu získal cenu kritiků.Film Ďábelská svůdkyně online cz dabing zdarma u nás.
Zdroj: csfd.cz

Film Ďábelská svůdkyně online cz zdarma

ODPORUČENÉ FILMY