Komedie , Loganovi parťáci ( 2017 ) , online zdarma

 

Krimi komedie , Loganovi parťáci , online zdarma u nás na filmyon. Film Logan Lucky: Miliónová lúpež máme s českým dabingem.

Loganovi parťáci online zdarma
Loganovi parťáci ( 2017 ) – cely film zdarma

Logan Lucky: Miliónová lúpež

2017- Komedie / Krimi / Drama

Dabing: CZ dabing

Režie:

Steven Soderbergh

Hrají:

Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig, Riley Keough, Hilary Swank, Sebastian Stan, Seth MacFarlane, Katherine Waterston, LeAnn Rimes …

Bratři Loganovi žijí v úplném zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a looserů, která na jejich jméně sedí už téměř sto let.
Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Říká se, že bratři Loganovi jsou idioti. Jimmy Logan se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe.
To je slušná suma peněz, a proto potřebuje do party svého bráchu s jednou rukou, musí dostat z vězení místního odborníka na loupeže všeho druhu, odborníka na počítače a všechny ty internety a další pomocníky.
Vypadá to jako naprosto šílený nápad, ale výhodou natvrdlých lupičů je, že si všichni myslí, že jsou… natvrdlí.
Komedie , Loganovi parťáci ( 2017 ) , online zdarma.
Zdroj: csfd.cz

 zdarma: Loganovi parťáci online film zdarma
Krimi komedie , Loganovi parťáci ( 2017 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film Logan Lucky: Miliónová lúpež máme s českým dabingem.