Mysteriózní horor, Všechno nejhorší, Online ke zhlédnuti

film Všechno nehorši online

Happy Death Day

2017Horor / Mysteriózní / Thriller

Dabing: En + titulky

Režie: Christopher Landon

Hrají: Jessica Rothe, Israel Broussard, Charles Aitken, Rachel Matthews, GiGi Erneta, Ruby Modine, Rob Mello, Laura Clifton…

Mysteriózní horor, Všechno nejhorší, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek mame v HD kvalite a obsahuje cz titulky. U nás najdete všechny filmy online bez registrace.

Obsah filmu Všechno nejhorší :

Ačkoliv, otevřít oči v posteli cizího kluka, který na vás vyděšeně zírá, a vůbec nic si nepamatovat, to úplně běžné není.
Jenže Tree je tak trochu zlobivá holka, která se s ničím a nikým nepáře, a podobné věci se jí stávají celkem běžně.
A zítra to bude asi podobné, protože Tree má dnes narozeniny a večer se chystá trochu kalit.
Plány a krční tepnu jí však přetne podivné individuum s maskou. Když se Tree probudí, není ani v nemocnici, ani na onom světě, ale ve stejné cizí posteli stejného cizího kluka. Že by to byl jen špatný sen?
To sotva, zvlášť když se to, co se v něm odehrálo, až příliš podobá prožívané realitě, včetně ukázkově morbidní tečky.
S dalším probuzením už Tree začíná být jasné, že se ocitla v noční můře, která neskončí, dokud neodhalí identitu vraha s maskou.
A tak se stává vyšetřovatelkou vlastní vraždy, která má oproti vrahovi jednu velkou výhodu – ví, co se stane v každé další minutě, a může se na to připravit.
Ke své smůle si však svým dosavadním chováním zadělala na pěknou řádku nepřátel a pod maskou zabijáka se může skrývat kterýkoliv z nich.
Tree si navíc nikdy nemůže být jistá tím, že i tu příští smrt dokáže přežít.
Zdroj: csfd.cz

Film Všechno nejhorší online cz zdarma