Animák , Godzilla: Kaijdžú wakusei , online zdarma

 

Animák , Godzilla: Kaijdžú wakusei , online zdarma u nás na filmyon. Film Godzilla: Monster Planet máme s českými titulky.

Godzilla: Monster Planet online zdarma
Godzilla: Monster Planet (2017) – cely film zdarma

Godzilla: Monster Planet

2017 – Animovaný / Sci-Fi

Dabing : CZ titulky

Režie:

Kóbun Šizuno, Hirojuki Sešita

Hrají:

Júki Kadži, Mamoru Mijano, Kana Hanazawa, Tomokazu Sugita, Takahiro Sakurai, Džun’iči Suwabe, Ken’jú Horiuči…

Poslední léto dvacátého století bylo obdobím, kdy se člověk dověděl, že není jediným svrchovaným pánem tvorstva. Po celém světě se začala objevovat obří monstra, a posledním z nich byl Godzilla – ten nejmocnější, který zničil všechny ostatní.
Půl století trvající válka s monstry, která nepřinášela nic než porážky, nakonec lidstvo vedla k plánu opustit Zemi. A tak byli v roce 2048 ústřední světovou vládou vybráni ti, kteří na palubě mezihvězdné lodi Aratrum vzlétli k téměř 12 světelných let vzdálené planetě Tau Cetus E, která se měla stát jejich novým domovem.
Avšak po dvacetileté cestě se ukázalo, že podmínky na Tau Cetus E jsou od těch zemských natolik odlišné, že činí planetu neobyvatelnou. Na Aratru se mezi cestujícími nachází také Haruo. Tomu byly čtyři roky, když viděl, jak byli jeho rodiče zabiti Godzillou.
Nyní, ve svých 24 letech, nemá v hlavě nic jiného, než pomstu. A tak, když se přesídlení na jinou planetu stalo nemožným a životní prostředí na vesmírné lodi pomalu umírá, Haruo a jeho skupina „Navrátilců“ se rozhodne podniknout nebezpečnou cestu hyperprostorem ve snaze vrátit se zpět na Zemi.
Ale Země mezitím prodělala dalších dvacet tisíc let evoluce a stala se neznámým, nepřátelským ekosystémem, jehož dominantním vládcem je Godzilla. Podaří se lidem vybojovat svou domovskou planetu zpátky a dosáhne Haruo vytoužené pomsty?
Film Godzilla: Monster Planet online zdarma u nás .
Zdroj: csfd.cz

 Godzilla: Monster Planet online CZ
Godzilla: Monster Planet online CZ titulky