Komedie, Jak dostat tatínka do polepšovny , online zdarma

Jak dostat tatínka do polepšovny online

Ako dostať otecka do polepšovne

1978  Komedie / Rodinný

Dabing : CZ dabing

Hrají:

Jana Preissová, Tomáš Holý, František Němec, Josef Karlík, Jana Dítětová, Petr Nárožný, Luděk Sobota, Bronislav Poloczek,  Alena Kreuzmannová …

Komedie, Jak dostat tatínka do polepšovny , online zdarma u nás na filmyon.

Při premiéře pokračování své dnes už proslavené komedie o malém Vaškovi a jeho rodičích Jak vytrhnout velrybě stoličku autorka a režisérka Marie Poledňáková uvedla: “Druhá část, respektive volné pokračování, byla napsána vlastně před uvedením hry Jak vytrhnout velrybě stoličku.
Takže podnětem nebyl úspěch díla, ale skutečnost, že v jeho závěrečných scénách vznikla velice zajímavá situace. Vystihli to i herci a v posledním období natáčení si sami vymýšleli scény, domýšleli osudy svých postav; k fabulování se přidal postupně celý štáb.
A ústřední myšlenka? Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o příběh lehký, úsměvný.
Jestliže se však zamyslíme hlouběji nad problémem neúplné rodiny i jejího znovuvybudování, vytěžíme asi víc zajímavých poznatků. Luboš a Anna, Vaškovi rodiče, se ocitají ve složité situaci.
Jeden druhého se snaží pochopit, respektovat rozdílnost povah – zpočátku hlavně kvůli dítěti. A není lehká ta cesta, na níž se má znovu upevnit vztah už jednou narušený. Situace, která nastala, je dost kuriózní: dva lidé, muž a žena, se po osmi letech opět setkávají, znovu se poznávají.
Tento problém mě tedy zaujal – a také dětský svět, svět s jeho sny, touhami, svět, který se prostě nechce smířit s něčím, co se neshoduje s jeho představami o dobru a spravedlnosti.” Skvělá letní komedie, v níž, jak říká autorka, opravdu nejde jen o humor, byla natočena před více než dvaceti lety.
Přesto nás zaručeně bude bavit i nadále.
Zdroj: csfd.cz

 


Jak dostat tatínka do polepšovny online