Romantická komedie , Jedna za všechny , online zdarma

 

Romantická komedie , Jedna za všechny , online zdarma u nás na filmyon. Film Jedna za všetky máme s českým dabingem.

Jedna za všechny online cz

Jedna za všetky

2014Komedie / Romantický

Dabing: CZ dabing

Režie:

Nick Cassavetes

Hrají:

Cameron Diaz, Leslie Mann, Nikolaj Coster-Waldau, Kate Upton, Taylor Kinney, Nicki Minaj, Alyshia Ochse, Chelsea Turnbo, Xiren Wang …

Carly Whittenová je ve filmu Jedna za všechny drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga .
A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři?
Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate .
Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat.
Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber , která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou.
Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství.
Film Jedna za všetky online cz zdarma u nás .
Zdroj: csfd.cz

Jedna za všechny online cz zdarma