Akční komedie, Johnny English znovu zasahuje, Online HD

film Johnny English znovu zasahuje online

Johnny English Strikes Again / Johnny English 3

2018Akční  / Komedie

Dabing : En + Cz titulky / Cz dabing

Režie:David Kerr

Hrají:Rowan Atkinson, Olga Kurylenko, Emma Thompson, Ben Miller, Jake Lacy, Adam James, Matthew Beard…

Akční komedie, Johnny English znovu zasahuje, a v nem Johnny English , penzionovaný tajný agent, který se na stará kolena stal učitelem, by do služeb vlasti za normálních okolností nepovolal ani ten největší šílenec. Jenže jistý geniální počítačový hacker odhalil identitu všech aktivních agentů britské tajné služby .
Shodou jemu vlastních nešťastných náhod je Johnny English tím jediným, kdo svou zemi může právě teď zachránit. Jak sám říká: „Digitálního padoucha můžete dopadnout jedině s analogovým přístupem.“
English se navíc vydává do akce vybaven věrným asistentem Boughem , který po něm obvykle uklízí následky jeho činů. První kroky obou mužů míří na Azurové pobřeží, kde se tajemný padouch vyskytoval naposledy.
Zde se odehraje první kapitola souboje digitálního génia s analogovým blbcem, souboje, který zdaleka nemusí být tak jednostranný, jak se na první pohled zdá. Na straně Johnnyho Englishe jsou totiž nejen věrný Bough a Spravedlnost, ale i schopnost udělat vždy to nejhorší možné rozhodnutí a vyjít z takové situace bez ztráty kytičky…
Akční komedie, Johnny English znovu zasahuje, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle film ma cz titulky a je v HD kvalite. Nyní tenhle snímek obsahuje i s cz dabing.
zdroj:csfd.cz

 

Johnny English znovu zasahuje CZ online