Komedie , Joy ( 2015 ) , online zdarma

 

Komedie , Joy ( 2015 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film Podnikavá Joy máme s českými titulky.

Joy online zdarma
Joy ( 2015 ) – cely film zdarma

Podnikavá Joy

2015 – Drama / Komedie

Dabing: český titulky

Režie:

David O. Russell

Hrají:

Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Édgar Ramírez, Diane Ladd, Virginia Madsen, Isabella Rossellini,  Maurice Benard…

Popis: Film Joy vypráví hodně divoký příběh jedné životní cesty hlavní hrdinky, která se dokáže postupně postavit všem překážkám a překonat mnoho různě velkých průšvihů.
Joy jde tvrdě a nekompromisně za svým životním snem a řídí sepředevším svým citem. Postupně se stává nezpochybnitelnou hlavou jak své rodiny, tak i jí založené obchodní dynastie. Joyin úspěch je spojen s jejím revolučním vynálezem, „zázračným“ mopem, který se stal obchodním trhákem v oblasti úklidových prostředků.
A protože každý dobrý nápad a jeho úspěch mívají i své odvrácené tváře, na Joy čekají zrada, závist a svět nemilosrdného obchodu. Z přátel se stávají protivníci a z nepřátel spojenci. A to nejen v podnikání ale i v její rozvětvené rodině.
Joy ale už není žádnou naivní holkou a tak si dokáže podle vlastních představ upravit jak svůj život, tak i život své více než trochu výstřední rodiny.
zdroj: csfd.cz


Joy ( 2015 ) online