akční komedie K-9 Soukromý detektiv online

K-9: Soukromý detektiv

K-9: P.I. – Můj přítel se studeným čumákem / K-9: P.I.

2002 – Akční / Komedie / Krimi

Dabing : Cz dabing

Hrají:

Jim Belushi, Kim Huffman, Christopher Shyer, Barbara Tyson, Blu Mankuma, Sarah Carter, Duncan Fraser, Jay Brazeau, Natassia Malthe, Michael Eklund, Gary Basaraba …

Losangeleský detektiv Thomas Dooley a jeho psí parťák Jerry Lee se chystají do důchodu. Mají za sebou poslední den služby a večírek na rozloučenou. Jenže Jerry Lee nechápe, že už není polda, ale jen obyčejný psí civil a tak uprostřed noci zatáhne mejdanem zmoženého Thomase do dalšího případu, když narazí na lupiče, kteří pronikli do vývojového oddělení společnosti Micro Labs, aby se tu pokusili ukrást prototyp převratného čipu. V přestřelce jednoho z lupičů zabijí a co je horší, sami jsou vzápětí policií přistiženi na místě činu a stávají se podezřelými.
Dooleymu je pozastaveno vyplácení důchodu do doby, než bude případ uzavřen. Bývalá šéf, kapitán Thomas, ho sice varuje, aby nestrkal nos do federálního vyšetřování, Dooley však chce očistit své jméno a navíc potřebuje nějaký příjem do doby, než se dočká své penze. Rozhodne se otevřít si praxi soukromého detektiva. Jeho prvním a jediným klientem se stává Laura, která chce najít svého nezvěstného snoubence, který jak se zdá, by mohl být zapleten do případu krádeže v Micro Labs. A tak zatímco FBI se stále točí kolem teorie, že by Dooley mohl být jedním z pachatelů, Dooley se dostává na stopu skutečného pachatele, když odhalí jeho společníka Billyho Cochrana.
Dřív než se k němu dostane, je však Cochrane zavražděn a to donutí Dooleyho k realizaci dalšího riskantního plánu. Díky Jerrymu se totiž stal majitelem mikročipu, který se lupič pokusil získat a tak se ho pokusí přilákat domněnkou, že by nechal uplatit dvoumilionovým „nálezným“, které by za čip vyměnil. Akční komedie K-9: Soukromý detektiv online s cz dabingem zdarma ke zhlédnuti u nás na filmyon .
zdroj:csfd.cz

akční komedie K-9: Soukromý detektiv cz online