K-9, můj přítel se studeným čumákem , online zdarma

 

Akční komedie , K-9, můj přítel se studeným čumákem , online zdarma u nás na filmyon. Tento film máme s českým dabingem.

K-9, můj přítel se studeným čumákem online zdarma
K-9, můj přítel se studeným čumákem – cely film zdarma

K-9 / Môj partner z K-9

1989Akční / Komedie / Krimi

Dabing: CZ

Režie:

Rod Daniel

Hrají:

Jim Belushi, Mel Harris, Kevin Tighe, James Handy, Ed O’Neill, Daniel Davis, Cotter Smith, Pruitt Taylor Vince,  J.W. Smith …

Hlavní postavou krimi komedie z amerického San Diega je poněkud svérázný polda z protidrogového oddělení Mike Dooley, samotář, který kašle na vnitřní směrnice a dělá všechno proto, aby dopadl významného obchodníka z drogami Lymana.
Je ve své snažení tak úspěšný, že se ho Lyman pokusí zabít.
Bohužel neúspěšně. Jediným důsledkem je zničený vůz. Protože překupník chystáý velký kšeft, požádá o rychlé přidělení nového vozu, aby mohl pokračovat ve sledování.
Místo vozu však překvapený policista dostane nového, poněkud netradičního parťáka. Psa, německého ovčáka, který je sice úředně veden jako K-9, ale jinak má jméno Jerry Lee. Byl vycvičen k hledání drog, rejstřík jeho schopností je však mnohem širší.
Kromě výcviku má ovšem Jerry také velmi výraznou osobnost.
Pracuje jen když se mu chce, zato je ochoten kdykoli přispět k rozvratu Mikeova osobního života, popřípadě zničit něco v jeho bytě či autě. Dvojice, která se k sobě absolutně nehodí je přes všechny rozdíly a nesrovnalosti nucena spolupracovat na dopadení Lymana.
A tak je jasné, že počáteční potíže budou nakonec překonány, dvojice se stane nerozlučnou dvojicí a všechno dobře dopadne. Nebo ne?
Film , K-9, můj přítel se studeným čumákem , online zdarma.
Zdroj: csfd.cz

K-9 online cz zdarma
K-9, můj přítel se studeným čumákem (1989) – cely film online zdarma, cz dabing