Kingsman: Tajná služba

Kingsman: Tajná služba cz

Kingsman: The Secret Service

2014Akční / Komedie / Krimi

Dabing: český

Režisér: Matthew Vaughn

Hrají: Colin Firth, Taron Egerton, Mark Strong, Samuel L. Jackson, Sofia Boutella, Sophie Cookson,  Edward Holcroft, Geoff Bell, Velibor Topic, Lee Nicholas Harris, Ralph Ineson…

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly.
Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Počet jejích agentů je pevně daný a za každého, který odešel , nastoupí pečlivě vycvičený a otestovaný nováček, kterého doporučí některý z agentů ve službě.
Právě díky tomu se do výběrového systému dostávají hlavně synové významných rodin. Výjimkou z pravidla se stane až Gary „Eggsy“ Price , který je obyčejným klukem vybaveným vysokým IQ, nedokončeným výcvikem u mariňáků a oceněný krajskou cenou za gymnastiku.
Nyní ale tráví většinu času na ulici, je nezaměstnaný a má nakročeno do kriminálu.
V pravou chvíli mu nabídne novou životní šanci jeden z agentů Kingsman – superšpión Harry Hart , který nejen vypadá, ale také se chová jako pravý anglický gentleman. Aspoň většinou.
Někdy to prostě nelze. A protože se jedná nejen o vtipný, ale i napínavý film, potřebujeme pořádného hlavního padoucha.
Je jím Richmond Valentine, miliardář a bojovník za ekologii zbavený iluzí.
Nesnáší pohled na krev a chystá se odrovnat opravdu velké množství obyvatel naší planety. Díky tomu ji chce zachránit a obětavě při tom nehledí na ztrátu žádného cizího života. Pomáhat mu s tím bude Gazelle , inteligentní krasavice s amputovanýma nohama, místo kterých má smrtící běžecké čepele.
Podaří se Harrymu a Eggsymu včas odhalit pravdu o Valentinově důmyslném ďábelském plánu a zastavit ho? Film Kingsman: Tajná služba online s cz dabingem u nás na filmyon.
zdroj: csfd.cz

Kingsman: Tajná služba cz dabing