Akční Sci-Fi , Kolonie ( 2013 ) , online zdarma

 

Akční Sci-Fi , Kolonie ( 2013 ) , online zdarma u nás na filmyon. Film Kolónia máme v HD kvalite , spolu s českým dabingem.

Kolonie online zdarma 2013
Kolonie (2013) – cely film zdarma.

Kolónia / The Colony

2013 – Sci-Fi / Akční / Horor

Dabing: CZ dabing

Režie:

Jeff Renfroe

Hrají:

Laurence Fishburne, Kevin Zegers, Bill Paxton, Charlotte Sullivan, Romano Orzari, Michael Mando, Julian Richings ,John Tench, Lisa Berry …

Nepriaznivé zmeny podnebia spôsobia, že v roku 2045 sa preživší ľudskí obyvatelia Zeme zdržiavajú v izolovaných podzemných kolóniách.
Prvoradou úlohou týchto útočísk je ochrana pred epidémiami a vytváranie dostatočného množstva potravín, ktoré dokážu populáciu uživiť.

Velitel Sedmé kolonie Briggs se spolu s několika vojáky vydává do vzdálené Páté kolonie poté, co od nich zachytí volání o pomoc.
Vzdorujúc extrémně studenému počasí se skupina dostává do cíle, kde najdou jednoho preživšieho.
Na základě jeho svědectví a nalezeno stop Briggs a ostatní odhalí hrozbu, která ohrožuje jejich vlastní kolonii. Aby upozornili ostatní, musí se prodrat ruinami kdysi známého velkoměsta, které se nacházejí na trase mezi dvěma kolóniami.
Po návratu však Briggs čelí nepříjemným překvapením, které překonají i zjištění z Páté kolonie.
Odpovědnost za nečekané změny leží na bedrech Briggsovho kolegu Masona, který je známý svou násilnické povahou. A Mason své ďábelské plány teprve rozjíždí …
Akční Sci-Fi , Kolonie ( 2013 ) , online zdarma.
zdroj: csfd.cz


Kolonie ( 2013 ) - online zdarma