Thriller, Konzultant, online zdarma (cz dabing)

film Konzultant online

Konzultant

2013 –  Thriller / Drama / Krimi

Dabing : CZ dabing

Režie:

Ridley Scott

Hrají:

Michael Fassbender, Penélope Cruz, Cameron Diaz, Brad Pitt, Bruno Ganz, Rosie Perez,Dean Norris, Goran Višnjić, Rubén Blades,Barbara Durkin, Andrea Deck…

Thriller, Konzultant, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing.

Vysoce postavený advokát, ve filmu přezdívaný Konzultant, se prostřednictvím majitele nočního klubu Reinera přimotá k pochybnému obchodu s drogovým kartelem.
On i Reiner ale brzy zjistí, že dohoda, kterou uzavřeli, jim nepřináší jen vidinu pohádkových zisků, ale zároveň je přivádí do víru událostí, jež pro ně mohou mít fatální následky.
I když má Konzultant několik šancí hrozící katastrofě čelit, jeho arogance a touha po rychle vydělaných penězích mu nedovolují tyto možnosti využít.
Když si posléze uvědomí, že přestal mít situaci pod kontrolou a z hráče se proměnil ve figurku ve hře, je už pozdě. Smrtící lavina nabírá na rychlosti a stahuje s sebou nejen jeho, ale i Reinera, dalšího zprostředkovatele obchodu Westraye nebo Konzultantovu krásnou snoubenku.
Zdá se, že jediným člověkem, který v téhle absolutní krizi dokázal zachovat chladnou hlavu je Reinerova přítelkyně Malkina. Kdo z nich se dožije šťastného konce?
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Konzultant z roku 2013