Hudební komedie, Ladíme 3, Online zdarma (cz titulky)

 Ladíme 3 online cz zdarma

Ladíme 3 / Pitch Perfect 3

2017Komedie / Hudební

Dabing: CZ titulky

Režie:

Trish Massieu

Hrají:

Anna Kendrick, Hailee Steinfeld, Elizabeth Banks, Brittany Snow, Rebel Wilson, Ruby Rose, Anna Camp, Alexis Knapp, DJ Khaled, Kelley Jakle, Matt Lanter,  Guy Burnet, Shelley Regner  Wil Gonzalez, Andy Allo, Venzella Joy, Hannah Fairlight…

S titulem mistra světa v a capella zpěvu v normálním životě nepřežijete. Tuhle drsnou lekci pochopí hrdinky úspěšné série Ladíme hned na začátku třetího dílu.
Všechny pěvky z Barden Bellas jsou zpět a znovu úžasně zpívají coververze těch největších současných hitparádových tahounů. Holky totiž natolik otravuje realita všedního dne a marná snaha prorazit jinak než zpěvem, že touží po jakékoliv zámince, která by jim pomohla alespoň k jednomu společnému vystoupení.
Tou záminkou se nakonec stane nabídka turné po amerických vojenských základnách rozmístěných v Evropě, kde budou vůbec poprvé zpívat v konkurenci kapel vybavených hudebními nástroji.
Nebyly by to ale ony, kdyby jejich evropskou šňůru neprovázela série ukrutných zmatků a šíleností, kterými zanechají snad ještě hlubší stopu než svým zpěvem. Film Ladíme 3 online zdarma u nás .
Zdroj: csfd.cz

 Ladíme 3 online zdarma