Komedie, Láska a jiné závislosti, online zdarma

 

Romantická komedie, Láska a jiné závislosti, online zdarma u nás na filmyon. Film Láska a iné závislosti máme s českým dabingem.

Láska a jiné závislosti online cz

Láska a iné závislosti

2010Romantický / Komedie / Drama

Dabing: CZ dabing

Režie:

Edward Zwick

Hrají:

Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Judy Greer, Hank Azaria, Oliver Platt, Jaimie Alexander, George Segal, Natalie Gold, Bingo O’Malley, Michael Buffer …

Jamie se ve chvíli, kdy praštil s medicínou, stal profesionálním flákačem. Jedinou věcí, kterou umí, je balení holek.
Tenhle talent vyžaduje slušné přesvědčovací schopnosti, a tak se Jamie nechá zlákat na práci reprezentanta velkého farmaceutického koncernu, jehož výrobky má vnucovat lékařům, aby je šířili dál, mezi své pacienty.
Když čeká na audienci v jedné čekárně, uvidí JI, krásnou a smyslnou Maggii. Domluvit si rande zabere Jamiemu pár minut, stejně dlouho trvá, než vzájemné romantické oťukávání skončí v posteli.

Jako by Maggie měla na všechno málo času. Coby pacientka v první fázi Parkinsonovy choroby ho skutečně nemá nazbyt.
Ve chvíli, kdy se spolu začnou intimně sbližovat, vstoupí do jejich života viagra. Jamie totiž není zrovna ve formě, a tak mu Maggie navrhne, že by mohl vyzkoušet „motor na erekci“, který jeho zaměstnavatel právě vyvinul.

Jamie, bohatší o vlastní zkušenost, začne modrý prášek prodávat jako o život. Jenže bývalému flákači nepřináší kariérní růst to pravé uspokojení. Tím by byl jen užší vztah s Maggie. Tahle holka je ale těžký oříšek, který lze sice snadno rozlousknout, ale jen těžko se dá udržet.
Jamie je ochoten udělat pro jejich společné štěstí cokoliv. Otázka zní, jestli to bude stačit. Láska a jiné závislosti online , cz dabing , zdarma.
Zdroj: csfd.cz

filmy romantické - Láska a iné závislosti online cz zdarma