Romantická komedie, Láska za jiných okolností Online CZ

 

Romantická komedie, Láska za jiných okolností Online zdarma u nás na filmyon. Tenhle film ma CZ dabing.

Láska za jiných okolností online zdarma

Láska za jiných okolností

2009Komedie / Romantický

Dabing : CZ dabing

Režie:

Hansjörg Thurn

Hrají:

Ulrike Folkerts, Christoph M. Ohrt, Jürgen Schornagel, Diane Siemons-Willems, Jella Haase, Isabell Gerschke, Attila Árpa, Gotthard Lange…

Pětačtyřicetiletá Silke je v nezáviděníhodné situaci – manžel ji opustil kvůli mladé ženě, chce se rozvádět, a ona se v zoufalství a zmatku zaplete s – nyní již bývalým – přítelem jeho milenky Kláry.
Dobrodružství na jednu noc skončí jejím otěhotněním. Silke, která kdysi porodila mrtvé dítě v pátém měsíci a pak už se jí nepodařilo přijít do jiného stavu, se po jistém váhání rozhodne tento nečekaný dar osudu přijmout.
Manžel Richard je samozřejmě rozhořčen a sdělí jí, že je všem pro smích, čtyřiadvacetiletý otec dítěte Felix se ale po prvotním šoku začne k situaci stavět konstruktivně a docela zrale.
Silke se rozhodne to s ním zkusit, další obrat ale nastává, když se Klára a Richard rozejdou, a Richard usiluje se k Silke vrátit.
Silke ho chce vzít zpět, pak ale zjistí, že se poté, co přišli o dítě, nechal starilizovat, neřekl jí to, a celá léta ji udržoval v domnění, že už do jiného stavu přijít nemůže.
Příběh má ale happyend – Silke porodí zdravé dítě – a muže si nechá oba.
zdroj: csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Láska za jiných okolností Online zdarma