Americká komedie, Méďa 2, Online HD (cz dabing)

film Méďa 2 online cz

Méďa 2 / Ted 2

2015 – Komedie

Dabing: český dabing

Režie:

Seth MacFarlane

Hrají:

Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Morgan Freeman, Seth MacFarlane, Patrick Warburton, Jessica Barth, Richard Schiff

Popis filmu Méďa 2 : Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jstez plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče.
Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná.
Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky…
plyšák a lidská bytost… Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky, zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok.
Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku.
Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. Komedie, Méďa 2, Online ke zhlednuti na filmyon. Tenhle film ma cz dabing a je v HD kvalite
zdroj: csfd.cz

Ted 2 online cz