Akční drama , Mrakodrap (2018), online zdarma

film Mrakodrap online

Mrakodrap / Skyscraper

2018Akční / Drama / Thriller

Dabing : Cz titulky / Cz dabing

Režie:

Rawson Marshall Thurber

Hrají:

Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Noah Taylor, Roland Møller, Chin Han, Byron Mann, McKenna Roberts, Noah…

Ve filmu, Mrakodrap, se nachází Perla, která je nejvyšší a zároveň nejlépe zabezpečená budova na světě.
Přesto její majitelé najmou velezkušeného bezpečnostního experta Willa Sawyera , aby to oficiálně potvrdil. Jenže pak začne v budově hořet a o technickou závadu se rozhodně nejedná. Will, coby bývalý šéf týmu FBI, který se specializoval na záchranu rukojmích, zažil už leccos, ale tohle je přece jen silná káva.
Požár se rychle šíří a Will zjistí, že právě on je podle policie odpovědný za jeho založení. I když se zrovna pohybuje mimo budovu, bude muset rychle dovnitř, protože v jednom z nejvyšších pater je uvězněna jeho žena se dvěma dětmi.
A to stále ještě není všechno, v mrakodrapu se pohybuje ozbrojený gang, se kterým se bude muset Will taky vypořádat, pokud chce své blízké zachránit.
Ještě jsme zapomněli zmínit, že po vážném zranění z minulosti má jednu nohu umělou a že jediná cesta do domu v plamenech vede přes vedle stojící jeřáb, z jehož ramene ve výšce několika desítek metrů bude muset přeskočit.
Akční drama Mrakodrap online ke zhlédnuti u nás na filmyon. Film Skyscraper je s cz titulky a po novem i s cz dabingem .
zdroj:csfd.cz

drama Mrakodrap online cz titulky