Romantická komedie, Naboso, online zdarma(cz dabing)

film naboso online cz

Naboso / Barfuss / Barefoot

 2005 – Komedie / Drama / Romantický

Dabing : Cz dabing

Režie:

Til Schweiger

Hrají:

Til Schweiger, Johanna Wokalek, Steffen Wink, Alexandra Neldel, Mark Keller, Axel Stein,  Michael Mendl, Michael Gwisdek,Florian Fitz,Jürgen Rißmann…

Romantická komedie, Naboso, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing.

Nick Keller nemá v životě na růžích ustláno. O práci přichází jak na běžícím páse a jeho rodina, především jeho nevlastní otec Heinrich a jeho bratr Viktor, ho považuje za úplného budižkničemu.
Jen jeho matka ho ještě nezatratila. Jako poslední šanci mu na úřadu práce dohodí místo uklízeče na psychiatrické klinice, kde díky jeho nepozornosti jeden z pacientů vypije půl láhve čistícího prostředku a kde se mu také podaří na poslední chvíli zabránit tomu, aby si mladá Leila vzala život. Ani jedna z těchto události nezůstane bez následků.
Nick dostane padáka a je úplně na dně. Leila pak svého zachránce potají sleduje a večer stojí před jeho dveřmi, v noční košili a bosá. Nick se své pronásledovatelky snaží zbavit, ale marně.
Leila se rozhodla, že už s ním zůstane navždy. Nick, který ve svém životě ještě nebyl za nikoho zodpovědný, a Leila, která vidí svět užaslýma dětskýma očima, se vydají na cestu k Nickově rodině, Nickův bratr Viktor se totiž žení. Během této cesty se tento neslučitelný pár musí společně prát se životem, což je čím dál více sbližuje…
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Naboso 2005