Akční drama, Need for Speed (2014), Online HD zdarma

film Need for Speed online
film Need for Speed online zdarma

Need for Speed

2014– Akční /Drama / Thriller

Dabing: český dabing

Režisie:

Scott Waugh

Hrají:

Aaron Paul, Dakota Johnson, Imogen Poots, Michael Keaton, Dominic Cooper, Rami Malek, Scott Mescudi, Ramon Rodriguez,  Han Soto

Popis: Hrdinou filmu Need For Speed je automechanik a milovník rychlé jízdy Tobey. Ve snaze zachránit svou firmu a dílnu se dá dohromady s arogantním ex-závodníkem NASCARu Dinem Brewsterem. Na obzoru je i dobrý obchod, jenže veškeré plány překazí katastrofa při jednom ze závodů a hlavně podraz jeho nového parťáka. Tobey jde neprávem do vězení a podrazák Dino si dál jede jejich byznys jen na sebe.
Po dvou letech se Tobey vrací z vězení. Rychlost má stále v krvi a je připraven se pomstít. Rozhodne se Dina dostat v očekávaném závodě, o kterém se na nelegálním okruhu mluví jako o Super Bowlu. Vydává se na neuvěřitelnou akcí nabitou jízdu, aby vůbec stihnul start. Před sebou má celý kontinent, jako nechtěnou společnost pak policii a kupu nebezpečných závodníků, které na něj poslal „jeho kamarád“ společně s vypsanou odměnou.
Všechno je proti němu, ale ve světě luxusních aut rozhoduje vedle ručičky na tachometru i odhodlání a vůle. Akční film, Need for Speed, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle film ma cz dabing.
zdroj: csfd.cz

https://youtu.be/2J-7XS2ctx8