Romantická drama, Nekonečná láska, Online ke zhlédnuti

film Nekonečná láska online

Nekonečná láska / Endless Love

2014Drama / Romantický

Dabing : Cz dabing

Režie: Shana Feste

Hrají: Alex Pettyfer, Gabriella Wilde,Joely Richardson, Robert Patrick,Emma Rigby, Anna Enger,Patrick Johnson…

Romantická drama, Nekonečná láska, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek mame s cz dabingem. U nás najdete všechny romantické filmy online, bez registrace, zdarma.

Obsah filmu Nekonečná láska :

Podle slavného stejnojmenného románu Scotta Spencera vznikla plnokrevná romance, která vám připomene nebo ukáže, jak mocné a magické je období první zamilovanosti. David a Jade jsou spolužáci, čerství absolventi střední školy, ale to je to jediné, co je spojuje.
Jade vyrůstala v přepychu, opečovávaná starostlivými rodiči, kteří jí nalinkovali kariéru lékařky. David má za sebou jeden drobný střet se zákonem, pracuje s tátou v jeho autodílně a na budoucnost radši nemyslí.
Když mezi nimi při náhodném setkání přeskočí mohutná jiskra, nedívají se napravo ani nalevo a s nasazenými růžovými brýlemi kráčí vstříc šťastné společné budoucnosti.
Neuvědomují si přitom, že existují lidé, kteří jim jejich vztah nepřejí a udělají všechno proto, aby ho zničili. Říká se, že láska hory přenáší, ale jsou věci, se kterými si poradit nedokáže.
zdroj:csfd.cz

 Nekonečná láska CZ online