Horor , Nezvratný osud ( 2000 ) , online zdarma

 

Horor , Nezvratný osud ( 2000 ) , online zdarma u nás na filmyon.  Film Nezvratný osud 1 máme s českým dabingem.

Nezvratný osud 1 online zdarma
Nezvratný osud ( 2000 ) – cely film zdarma

 Final Destination

2000 – Horor / Thriller

Dabing: CZ dabing

Režie:

James Wong

Hrají:

Devon Sawa, Ali Larter, Kerr Smith, Kristen Cloke, Roger Guenveur Smith, Daniel Roebuck, Chad Donella,  Carole Franck …

Smrt je někde nablízku a Alex Browning má to štěstí že ví kdy a kde se zubatá objeví.
Alexovo zvláštní nadání se poprvé projeví těsně po nástupu na palubu letadla, kterým má, společně se svými spolužáky ze střední školy, letět na školní výlet do Paříže.

A právě když už sedí v kabině a se zapnutým bezpečnostním pásem čeká na odlet, promítne se mu před očima hrozivá vize, ve které prožije start letadla následovaný explozí, již nikdo z pasažérů nepřežije.
Alex propadne panice a vyzývá všechny, aby okamžitě vystoupili, čímž způsobí mezi pasažéry takový rozruch, že jej společně s dalšími šesti spolucestujícími posádka vykáže z letadla.

Kromě Alexe se tak ocitnou zpátky na letišti jeho kamarádi Tod a Billy, spolužačka Clear, která instinktivně vycítila, že Alexovy obavy jsou oprávněné, Carter, který se s Alexem v letadle popral a byl za to vyveden i se svou přítelkyní Terry, a jejich učitelka, slečna Lewtonová, která se dobrovolně rozhodla, že se svými studenty počká na další let.

Atmosféru vzájemného obviňování za ztrátu půldne v Paříži přeruší výbuch letadla, ke kterému skutečně krátce po startu dojde.
Nikdo nechápe, jak mohl Alex katastrofu předvídat, a nakonec, místo aby mu byli vděční, se ho spíš bojí a hledí na něj s nevraživostí.
I agenti FBI, kteří ho vyšetřují, si jeho vysvětlení vyslechnou s nedůvěrou a spíše si Alexe zařadí mezi podezřelé.
Zvláště když po několika týdnech začínají umírat další z těch, co díky Alexovi přežili.

Alex postupně nabývá přesvědčení, že díky jeho předtuše se jim všem sice podařilo smrt obelstít, ale ne nadlouho. Proto se spojí se zbývajícími kamarády, aby společnými silami čelili osudu a vyzráli nad smrtí.
Horor , Nezvratný osud 1, online zdarma.
Zdroj: csfd.cz

Nezvratný osud 2000 film - odkaz nan
Nezvratný osud 1 film