Historický film, Operácia Anthropoid , online zdarma

 

Historický film, Operácia Anthropoid , online zdarma u nas na filmyon. Film Anthropoid mame s českým dabingem.

Anthropoid online zdarma
Anthropoid ( 2016 ) – cely film zdarma.

Anthropoid

2016 – Historický / Thriller / Válečný

Dabing: CZ dabing

Režie:

Sean Ellis

Hrají:

Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bon, Aňa Geislerová, Alena Mihulová, Sam Keeley, Jan Budař,  Martin Hofmann …

Snímek Anthropoid vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha.
Heydrich byl po Hitlerovi a Himmlerovi třetím nejvýznamnějším mužem Třetí říše, hlavním strůjcem Konečného řešení a vůdcem nacistických okupačních sil v Československu.
Vražedná a brutální vláda tohoto muže, přezdívaného „pražský řezník“, přiměla spojenecké síly v Londýně k naplánování přísně tajné mise s kódovým označením Operace Anthropoid, která se měla navždy zapsat do historie.
Film sleduje osudy dvou vojáků českého zahraničního odboje, Jozefa Gabčíka a Jana Kubiše, kteří provedou v prosinci 1941 výsadek do své okupované vlasti.
Vybaveni jen omezeným množstvím informací a minimální výstrojí musejí v nacisty okupovaném a uzavřeném městě přijít na způsob, jak spáchat atentát na Heydricha, muže, kterého řada lidí vnímala jako Hitlerova přirozeného pokračovatele a nástupce.
zdroj: csfd.cz


Operácia Anthropoid online zdarma