Filmy Ostrov Dr. Moreau (1996 & 1977) , online zdarma

 

Horory , Ostrov Dr. Moreau (1996) a Ostrov doktora Moreaua (1977) online zdarma u nás na filmyon. Tyhle filmy máme s českým dabingem.

Ostrov Dr. Moreau (1996 & 1977) online zdarmaThe Island of Dr. Moreau

(1977 – 1996 ) – Sci-Fi / Horor

Dabing : CZ dabing

Režie:

Don Taylor / Richard Stanley …

Hrají:

Burt Lancaster, Michael York, Nigel Davenport , Marlon Brando, David Thewlis, Val Kilmer, Fairuza Balk, Ron Perlman , Marco Hofschneider …

 

Ostrov doktora Moreaua (1977) :

Mladík Andrew Braddock jako jediný přežije ztroskotání lodi a dostane se na podivný ostrov.
Není až tak překvapen podivínským dr. Moreauem, jako spíš podivnými tvory, ze kterých se vyklubou výsledky doktorova experimentu a snahy přetvářet zvířata na lidi.
Při jedné dramatické situaci Braddock zastřelí zraněného mutanta na jeho vlastní žádost, čímž se ale proviní proti zákonu, který pro ostrov stanovil sám Moreau a ten má tedy jedinečnou příležitost zatáhnout do svého šíleného plánu samotného Andrewa.

Ostrov Dr. Moreau (1996) :

V roce 2010 ztroskotá pracovník OSN Edward Douglas na vzdáleném exotickém ostrově, kde pracuje nositel Nobelovy ceny za genetiku na svém šíleném experimentu.
Geniální doktor Moreau, posedlý svou prací a zaslepený nedozírnými možnostmi vědy, se snaží vytvořit dokonalý živočišný druh křížením lidských a zvířecích genů.
Když se mu to podaří, ze vzdáleného místa pozoruje chování a konání vzniklých mutantů.
zdroj: csfd.cz

 

 Film Ostrov Dr. Moreau (1996 & 1977) - online filmy zdarma