Pacific Rim 2 online
film Pacific Rim Povstání (2018)

Pacific Rim: Povstání

Pacific Rim 2

2018Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

Dabing: Cz titulky / Cz dabing

Hrají:

John Boyega, Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Tian Jing, Rinko Kikuči, Charlie Day, Burn Gorman, Adria Arjona, Rahart Adams, Dustin Clare, Madeleine McGraw ..

Poprvé jsme je dokázali zastavit. Jenže to, co mimozemští tvorové Kaiju napáchali na Zemi v prvním díle akčního sci-fi Pacific Rim byla jen předehra k tomu, co si pro lidstvo připravili teď.
Členy týmu jsou piloti ovládající Jaegery, obří roboty, kteří jsou svou velikostí a vybavením schopní konkurovat stejně vybaveným Kaiju. Jake Pentecost k nim dlouhou patřil, jenže pak se vykašlal na svůj talent i na odkaz svého otce, jenž v boji proti Kaiju obětoval vlastní život.
Raději přežívá v ilegalitě a na živobytí si vydělává nejrůznějšími aktivitami za hranou zákona. Při jedné takové akci narazí na patnáctiletou Amaru, která dokázala ukrást a rozchodit původně k likvidaci určeného Jaegera.
Než se tihle dva stačí pořádně seznámit, mají v patách Zákon. Aby unikli trestu, začlení se do programu výcviku nových pilotů Jaegerů. Jake po boku svého bývalého parťáka Lamberta jako instruktor a Amara jako nadějná pilotka.
Všichni doufají, že si tréninkové schopnosti nikdy nebudou muset vyzkoušet v reálné válce. Jenže ta přichází.
Dřív, než si všichni přáli, a ze směru, odkud ji nikdo nečekal. Akční film Pacific Rim Povstání online s cz dabingem  u nás zdarma ke zhlédnuti.
Zdroj:csfd.cz

Pacific Rim Povstání CZ online