Rodinná komedie, Paddington 1, Online v HD zdarma

film Paddington online

Paddington

2014  – Komedie / Rodinné

Dabing: EN + CZ titulky/ Cz dabing /SK dabing

Režisér: Paul King

Hrají: Ben Whishaw, Hugh Bonneville, Sally Hawkins, Madeleine Harris, Julie Walters, Nicole Kidman, Jim…

Rodinná komedie, Paddington 1, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek obsahuje Sk a Cz dabing a je v HD kvalite. Všechny filmy sledujte u nás online bez registrace.
Popis: Paddington není jen tak obyčejný medvídek. Pochází z nejtemnějšího Peru, nosí červený klobouček a víc než cokoliv jiného miluje marmeládové sendviče. Když zemětřesení zničí jeho domov, pošle ho teta Lucy doLondýna, aby zde našel novou rodinu.
Sám a opuštěný na paddingtonském nádraží pomalu zjišťuje, že život ve velkoměstě není úplně takový, jak si ho představoval. Naštěstí ale potká rodinu Brownových, která se ho ujme i přes kategorický nesouhlas tatínka Browna – typického, spořádaného a trochu i nudného Brita.
K jeho zděšení, kdekoliv se medvídek objeví, začnou se dít neuvěřitelné věci. Svými ztřeštěnými nápady často převrátí celý dům vzhůru nohama a způsobí neskonalý chaos. Svým úsměvěm a dobrým srdcem si však nakonec získá srdce celé rodiny a vše se v dobré obrací…
avšak jen do okamžiku, kdy si ho všimne zákeřná ředitelka místního muzea, která z něj chce udělat vycpaný exponát… Film Paddington online s cz dabingem zdarma .
zdroj: csfd.cz

Paddington 1 cz online