Pár Pařmenů parodie onlinePár Pařmenů

Pár Pařmenů online

2004– Fantasy parodie / Komedie

Dabing : CZ

Režie: Ondřej Sloboda

Postavy: Fritol Šourek,Šmajdalf Šmejdoplášť,Saudruh,Paragon,Slim (Slimsněd Chrupavka),Plíšek (Plelmír Bramborák),Pepin (Pervitin Dal),Bobromil,Krimli ,Legoland ,Carmen,El Bond ,Ariel ,Smradupán ,Bimbo Šourek,Chlup ,Babin Úd ,Bramborg,Romadur

oficiálně: Pár Pařmenů: Společenstvo žlutého tentononcu s pěknou básničkou uvnitř, je všeobecně užívaný zkrácený název fantasy parodie na film Pán prstenů: Společenstvo Prstenu. Dílo vytvořila na přelomu let 2003 a 2004 skupina ostravských středoškoláků, říkající si Banda Trotlů, kompletním předabováním originálního filmu. Z autorskoprávního hlediska je tak legálně nemožné na tom vydělávat peníze a distribuce tak probíhá především přes P2P.Velký pakoš SAUDRUH organizuje velkou párty v Naadoru a Malý chobot Fritol Šourek se tam samozřejmě vydá díky malé kulaté vstupence (taký žlutý tentonoc s pěknou báničkou uvnitř). Spolu s ním putují ještě další tři choboti a po střetu s Bigbíťáky Kobzuly, kteří mu chtějí lupen sebrat, se k nim přidává chodník Paragon. V Rohlence přibírají další magory, kteří se tam snažili zbavit závislosti na tvrdé hudbě. Další dilema čeká na hrdiny, když se musí rozhodnout, jestli půjdou na fotbal nebo koncert Rolling Stones. Poté, co přijdou pozdě na zápas se je ještě snaží zbrzdit Bramborg. Šmajdalf mu to samozřejmě zatrhne a „zaskočí“ s ním na kafe. Následuje velmi poutavé rozebírání elfí hymny a později i milý piknik, při němž ti magoři omylem sežerou i Bobromila (konkrétně jeho ruku).
Společnost se v tu chvíli rozpadne. Fritol a Slim jdou rovnou pařit a zbytek tvrdých hochů, si ještě nutně musí zahoubařit:).
Zdroj: wikipedia.org a bandatrotlu.com

 

 CZ online