Komedie , Pařba na třetí ( 2013 ) , online zdarma

 

Komedie , Pařba na třetí , online zdarma u nás na filmyon. Film Vo štvorici po opici 3 (The Hangover Part III) máme s českým dabingem.

Pařba na třetí online cz dabing

Vo štvorici po opici 3

2013 – Komedie

Dabing: český dabing

Režie:

Todd Phillips

Hrají:

Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong, John Goodman, Melissa McCarthy, Heather Graham,  Oscar Torre …

Popis: Jsou to už dva roky. Phil , Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem, rejstřík vymazán. Poslední zprávy o magnetu na pohromy LesliemChowovi mluvili o tom, že byl uvržen do thajského vězení a tak teď, když jim zmizel ze života, se kluci téměř vzpamatovali z nočních toulek pochybnými čtvrtěmi Las Vegas v roháčkovém opojení, z únosu, střelby a pronásledování drogovými gangstery v Bangkoku.
Jediný nespokojený člen Vlčí smečky je Alan . Tato černá ovce party stále postrádá smysl života.
Zahodil své léky a ve velkém stylu se řídí svými přirozenými instinkty, což pro Alana znamená odbourání jakýchkoliv mezí, filtrů a soudnosti – dokud ho nakonec osobní krize nepřinutí vyhledat pomoc, kterou tak potřebuje.
A kdo jiný, než jeho tři nejlepší kamarádi, by měl dohlédnout na to, aby podnikl první kroky.
Tentokrát nebude žádné loučení se svobodou. Žádná svatba. Co by se tak asi mohlo zvrtnout? Ale když Vlčí smečka vyrazí na cestu, může se stát cokoliv.
Pařba na třetí“ je epickým vyvrcholením jedinečné odysey sebedestruktivního chaosu a chybných rozhodnutí, ve které kluci musí dokončit započaté dílo – musí se vrátit tam, kde to všechno začalo: do Las Vegas.
Tak či onak … všechno končí právě tady.
zdroj: csfd.cz
Pařba na třetí online