Animovaný rodinný film, Pes rocku, online zdarma

 

Animovaný rodinný film, Pes rocku, online zdarma u nás na filmyon . Film Bodi: Psia Superstar máme s českým dabingem.

 Pes rocku online zdarma

Pes ro(c)ku / Rock Dog

2016 –  Animovaný / Rodinný

Dabing: CZ dabing

Režie:

Ash Brannon

Hrají:

Mae Whitman, Matt Dillon, Sam Elliott, Luke Wilson, J.K. Simmons, Kenan Thompson, Jorge Garcia, Eddie Izzard, Lewis Black…

 

Bodi je dospívající pes, žije v odlehlé idylické vesnici v horách a připravuje se na stejnou kariéru, jako má jeho táta.
Má být hlídačem a strážit veselé a dovádivé ovečky před skupinou nadměrně mlsných vlků.
Moc mu to nevoní a, upřímně, ani trochu mu to nejde. A pak se to stane: Doslova z nebe spadne na zem rádio, Bodi uslyší píseň hvězdného Kryštofa Kočkostára a zamiluje se do hudby. Od té doby je to samé Rock sem roll tam, „Tati, chci být muzikantem“, „Chci být jako Kryštof“ a do toho „Bodi, na to zapomeň“ a tak dál.
Nakonec mu ale táta koupí lístek na autobus a Bodi se s kytarou na zádech vydá do velkého světa s plánem založit kapelu a stát se rockovou hvězdou. To je ale teprve začátek, velký svět má totiž pro podobné naivní snílky připravené překážky a Bodiho čeká poměrně slušná porce nečekaných událostí.
Nástrahy města, noví kámoši, v patách má vlčí mafii a k tomu ho někdo navede, aby poprosil samotného Kočkostára o pár lekcí na kytaru. Bodi není pes popu, ani pes měsíce, je to Pes ro(c)ku.
Animovaný rodinný film, Pes rocku, online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing.
zdroj: csfd.cz

animovaný film Pes rocku online cz