Dobrodružný sci-fi film, Počátek, Online HD (Cz dabing)

film Počátek online cz

Počátek / Inception

2010 –  Sci-Fi / Dobrodružné / Akční  / Thriller

Dabing: český dabing

Režisér:

Christopher Nolan

Hrají:

Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Marion Cotillard, Ken Watanabe, Tom Hardy, Dileep Rao, Cillian Murphy, Michael Caine

Dom Cobb je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení.
Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné – Počátek. Místo dokonalé krádeže musí Cobb a jeho tým specialistů zvrátit běh věcí. Jejich úkolem není myšlenku ukrást, ale vnuknout ji. Pokud uspějí, půjde o dokonalý zločin.
Ale sebepečlivější plánování a odborná znalost je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který nejspíš předvídá každý jejich krok. Nepřítel, kterého mohl čekat jen Cobb. Uznávaný režisér Christopher Nolan natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek „Počátek“, který vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů. Film Inception online hd na filmyon. Tenhle snímek ma cz dabing.
zdroj: csfd.cz


Počátek online cz .filmy online