Rodinný film Pokémon: Detektiv Pikachu online zdarma

recenze na film Pokémon: Detektiv Pikachu

Pokémon: Detective Pikachu

2019Akční / Rodinný / Sci-Fi

Dabing : Cz titulky/ CZ dabing

Režie:

Rob Letterman

Hrají:

Ryan Reynolds, Justice Smith, Kathryn Newton, Bill Nighy, Ken Watanabe, Chris Geere, Rita Ora, Suki Waterhouse, Josette Simon, Simone Ashley…

Rodinný fantasy film Pokémon: Detektiv Pikachu online zdarma na filmyon. Tenhle snímek máme v HD kvalite spolu s CZ titulky. Nyní máme film i s CZ dabingem.

Historicky první hraný film o Pokémonech s názvem Pokémon: Detektiv Pikachu vychází z fenoménu Pokémon.
Pikachu se představí v roli detektiva Pikachu, Pokémona, kterému není rovno.
Příběh začíná záhadným zmizením špičkového detektiva Harryho Goodmana, které přiměje jeho jedenadvacetiletého syna Tima, aby začal pátral po tom, co se jeho otci stalo.
V pátrání mu přitom asistuje parťák jeho otce, detektiv Pikachu – okouzlující a vtipnými poznámkami sršící super slídil.
Když Tim a Pikachu zjistí, že jsou výjimečným způsobem předurčeni k vzájemné spolupráci, spojí síly a vrhnou se vstříc vzrušujícímu dobrodružství.
V neony ozářených ulicích pulzujícího moderního velkoměsta Ryme City, kde lidé a Pokémoni žijí bok po boku, společně hledají stopy a setkávají se s pestrou směsicí Pokémonů.
Postupně ovšem začnou odkrývat šokující plán, který by mohl zničit stávající mírové soužití a ohrozit celý vesmír Pokémonů.
zdroj:csfd.cz

Po kliknutí na obrázek se otevře nové okno, kde se nachází film Pokemon Detektiv Pikachu online