Akční sci-fi film , Predátor ( 1987 ) , online zdarma

 

Akční sci-fi film , Predátor , online zdarma u nás na filmyon. Film Predátor 1 máme v HD kvalite , spolu s českým dabingem.

Predator 1 online zdarma

Predátor online

1987 –  Sci-Fi / Akční / Thriller

Dabing: CZ dabing

Režie:

John McTiernan

Hrají:

Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Jesse Ventura, Richard Chaves, R. G. Armstrong, Shane Black, Sven-Ole Thorsen …

V džungli přistane kosmická loď, na jejíž palubě je dokonale vybavený mimozemský nimrod.
Lovnou zvěří se pro něj stávají nejen dravci obývající džungli, ale také lidé. To je prolog slavného filmu, který je oblíbenou žánrovou kombinací akčních příběhů o amerických komandos, hororu a SF.
Oddíl pod vedením zkušeného majora Dutche Schaefera je vysazen na nepřátelském území, kde má uprostřed džungle vysvobodit několik amerických vojáků ze zajetí partyzánů.
Po úspěšně provedené akci se však američtí vojáci musí utkat s daleko tajemnějším a nebezpečnějším nepřítelem. Džungle se mění v past, z níž není úniku a američtí hrdinové poprvé v životě poznávají, co je to strach.
Film Predátor 1, který dnes již bývá řazen ke klasice žánru, zaujme především napětím a houstnoucí atmosférou strachu, kdy jsou američtí supermani pomalu vyváděni z rutinní statečnosti a rovnováhy.
Stejně zdařilé je i pojetí mimozemšťana, neostré, děsivě tajuplné postavy, využívající dokonalé mimikry, jehož přítomnost signalizuje pouze termografie jeho pohledu.
Teprve v závěrečné scéně se na scéně objevují v celé hrůznosti dokonalé masky Stana Winstona.
Akční sci-fi film , Predátor 1, online zdarma.
zdroj: csfd.cz
Predátor 1 online zdarma - HD