Návod

Přehrávání videí a užitečné informace

-SPUŠTĚNÍ VIDEA

-AdBlock (rozšíření, které blokuje reklamy na stránkách).
V přehrávači openload.io je třeba aby byl vypnut! Jinak vám to zobrazí hlášení, a vy nebudete moci spustit video.
Řešení je vypnout takové blokování.
Vypnutí reklamního blokování: MENU prohlížeče -> Další nástroje -> Rozšíření

voyo online filmy od 1 koruny

– V dalším kroku klikneme na tlačítko PLAY nebo plochu přehrávače. Následně otevře reklamu v novém okně nebo kartě. Reklamu zavřeme. Může nám vyběhnout potvrzení pro zrušení reklamy. Stačí kliknout na tlačítko (Odejít z této stránky).
– 2. V dalším kroku provedeme totéž. A opakujeme dokud neotevře přehrávač na nové kartě.
– 3.Po kliknutí na tlačítko PLAY nebo plochu přehrávače vám začne načítat video a zároveň ho spustí.Tento proces by měl otevřít 2-3 reklamy! Nyní už by vám video mělo jít.

Po novém v přehrávači openload se stává že po kliknutí na PLAY ikonku (a po vyskočení reklamy), dole ve videu píše process to video, to stačí ignorovat, je tam žlutá linka co se tvary že se načítá, po 10 sekundách zas skočí ikonka play a po ní už se začne načítat video, čili neni potřeba nic přeskakovat.

Pokud vás přesměruje na jinou stránku kde od vás žádá registraci nebo stahování nebo iné…tak jen jednoduše stiskněte tlačítko ZPĚT které se nachází v každém prohlížeči. Většinou nahoře v levo.

voyo online filmy od 1 koruny

– v přehrávači HDGO:

– 1. klikneme na tlačítko PLAY nebo plochu přehrávače. Následně otevře reklamu v novém okně nebo kartě. Reklamu zavřeme. Může nám vyběhnout potvrzení pro zrušení reklamy. Stačí kliknout na tlačítko (Odejít z této stránky).
– 2. V dalším kroku klikneme na film počkat 10-30 sekund na ukončení reklamy a můžete dívat film.

– Načítání trvá různě, závisí to především na vašem připojení, a od vytížení serveru video hostingu.Vo večerních hodinách se můžete setkat s pomalejším načítáním které může vést k zasekávání, výpadku obrazu …

– PŘETÁČENÍ VIDEA

– Při přetáčení se vám v určitém časovém intervalu zapínají reklamy, které se při kliknutí na přehrávač otevřou v novém okně / karte.A většinou vám vaše okno s podřízenou stránkou filmu zmenší, nebo vám reklamu otevřít v pozadí.
Netreba si trhat vlasy, stačí pozavírat reklamy a znovu přehrát video.

voyo online filmy od 1 koruny

– TITULKY

– Často dostáváme zprávu že vám titulky nejdou. Je však ujistit, zda je máte zapnuté.Prehrávač openload.io, stream.to by titulky měl zapnout automaticky, pokud ne tak stačí kliknout na tlačítko CC které se nachází v pravé – dolní části.

– Pokud se vám titulky nezobrazují tak doporučujeme novější prohlížeč.

– ZBYTEČNÁ REKLAMA

-Pokud vám vyskakuje nadměrný počet reklam, je třeba si zkontrolovat Rozšíření v prohlížeči, a povypínat / odstranit neznáme.
MENU -> Další nástroje -> Rozšíření

– Také nebude na škodu pokud si jednou za čas necháte otestovat svůj PC antivirovým programem.

– NAŠE REKLAMY

– (Přehraj.to) Reklama která se otevře v nové kartě při kliknutí na jakýkoliv odkaz na web stránce s filmem.

Přejeme příjemně sledování.