Romantická komedie, Přijde letos Ježíšek?, Online zdarma

film Přijde letos Ježíšek? online

Přijde letos Ježíšek?

2013Romantický / Komedie

Dabing : Cz dabing

Režie:  Lenka Kny

Hrají: Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Dolores Heredia,  Radúz Mácha, Oldřich Vlach, Pavel Kříž, Václav Knop…

Romantická komedie, Přijde letos Ježíšek?, Online ke zhlédnuti na filmyon. U nás najdete všechny filmy online, bez registrace, zdarma.

Obsah filmu Přijde letos Ježíšek? :

Vánoční čas umí přinášet podivuhodné příběhy, vtipné historky i nostalgii.
Přijde letos Ježíšek? je příběh dvou rodin, které se rozhodly, že Vánoce jsou prostě od toho, aby se konaly dobré skutky, přání se plnila za každou cenu, a aby na zázraky věřily nejen děti.
Šarmantní šedesátník José se vrací po třiceti letech z emigrace v Mexiku do rodné Prahy. Podlehne totiž naléhání své mexické manželky Dolores.
Ta věří, že pro jejich dceru Penélope, která se marně snaží otěhotnět, je poslední nadějí zázrak, který by v předvánočním čase mohlo splnit slavné Pražské jezulátko.
José má z návratu obavy, protože moc dobře ví, že by mu mohl přinést nečekaná překvapení.
Ta mají podobu jeho dávného kamaráda Rudy, který všemi rád manipuluje, ale hlavně jeho bývalé lásky Květy a její velké, osobité rodiny, v čele s jejím synem Michalem. Rodné místo Josému připraví řadu svízelných situací.
Bude potřebovat nadhled a všechen svůj smysl pro nápaditá řešení, aby se z malérů všichni dostali. Nakonec se ale ukáže, že i každý z členů Josého rodiny skrývá své tajemství, a že v Praze je kromě legendárního Pražského jezulátka i řada dalších bytostí, které jsou schopné konat zázraky.
zdroj:csfd.cz

Přijde letos Ježíšek? online