Americky horor, Rozpoltený, Online v HD (cz dabing)

film Rozpoltený online

 Rozpoltený / Split

2016 –  Horor / Thriller

Dabing: CZ titulky / CZ dabing

REŽIE: M. Night Shyamalan

Hrají: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Jessica Sula, Brad William Henke,  M. Night Shyamalan, Bruce Willis

Americky horor, Rozpoltený, Online ke zhlédnuti na filmyon. Tenhle snímek obsahuje cz dabing a je v HD kvalite. Všechny filmy u nás najdete online bez registrace.

Obsah filmu Rozpoltený :
V Kevinovi se skrývá 23 různých osob. Každou chvílí se má objevit čtyřiadvacátá… Tu pochybnou čest se s ním seznámit dostanou tři studentky, které původně vezl domů na prázdniny otec jedné z nich.
Stačila chvilka a místo něj seděl za volantem podivný chlapík, který je místo vysvětlení uspal chemikálií. Později se pro budí zamčené ve sklepní místnosti, kam za nimi záhy dorazí i jejich věznitel.
Z rozhovoru s ním ale rozhodně nejsou o nic moudřejší, protože Kevin je evidentní magor. O nic lépe na tom nejsou ani jeho matka nebo malý Hedwig, kteří za nimi do podzemí chodí.
Nenechte ale splést, přelidněno tu rozhodně není, všichni tito další věznitelé jsou jen produktem Kevinovy poruchy osobnosti.
Pomoci se mu sice snaží psycholožka, ale zdá se, že na jeho mimořádné rozpolcení nestačí ani její letité zkušenosti.
Vyznat se v něm pokouší i jedna z vězněných dívek, Casey, která chce Kevinova stavu využít k útěku.
Jakožto holka s mučivým traumatem z dětství je navíc mimořádně odolný a vynalézavý druh se silně vyvinutým instinktem k přežití.
Bude ho potřebovat. Kevinova čtyřiadvacátá osobnost se má každým dnem probudit a vše nasvědčuje tomu, že to rozhodně nebude kladný hrdina.
zdroj: csfd.cz

Rozpoltený online film zdarma