Novy CZ Trailer na novinku Shazam! online (cz dabing)

trailer na Shazam! film

Shazam!

Akční / Fantasy

Režie:

David F. Sandberg

Hrají:

Zachary Levi, Mark Strong, Ron Cephas Jones, Jack Dylan Grazer,  Cooper Andrews,Andi Osho, Ava Preston, Djimon Hounsou…

CZ premiéra: 05.04.2019
US premiéra: 04.04.2019

Nejnovější trailery na novinky naleznete na odkaze Trailery

 

Mám pocit, že se „Deadpool pro děti“ nějak zaseknul a nehýbe se kupředu. Ne, nechci tím říct, že nejde o vítané žánrové osvěžení – ba naopak, jako fanda seriálového Chucka jsem za tuhle variaci na Velkého moc rád. Pořád mám ale pocit, že Warneři odkryli všechny trumfy v teaseru z Comic-Conu a od té doby se pořád hraje na jedinou notu. Šaškování s Shazamem je fajn, ale přijde mi, že devět měsíců propagace jednoduše neutáhne. Musíme tedy doufat, že utáhne dvouhodinový film, protože by mě dost mrzelo, kdyby tahle klukovská taškařice skončila prvním dílem.

voyo online filmy od 1 koruny

Zajímavosti o filmu:

Pro Zachary Leviho je role Shazama již druhá komiksová role. Tou první byla role Fandrala ve filmu Thor: Temný svět (2013) a Thor: Ragnarok (2017).

Pro Marka Stronga je role Doctora Sivany již čtvrtá komiksová role. Hrál ve filmu od DC Comics Green Lantern (2011) Sinestra, v sérii Kingsman agenta Merlina a ve filmu Kick-Ass (2010) otce padoucha Motherfuckera, Franka DAmica.

Podle Zachary Leviho lze snímek sledovat bez znalostí předchozích filmů z DCEU.

Původně se měli ve filmu potkat Black Adam s Shazamem. Nakonec se producenti rozhodli věnovat každé postavě prostor ve vlastním filmu.

Natáčelo se od 29. ledna do 20. května 2018. Točilo se v Kanadě.

Shazam (původně Kapitán Marvel) je z dílny Fawcett Comics. DC Comics se ale v roce 1972 rozhodlo postavu zaregistrovat a poté ji v roce 1991 koupilo, ale museli postavu i její sérii přejmenovat na Shazam. Důvod přejmenování postavy byl, že komiksové vydavatelství Marvel vytvořil postavu, kterou pojmenovali právě Kapitán Marvel.

Postava Shazama se poprvé objevila v únoru 1940 v komiksovém sešitu „Whiz Comics #2“.
Víc zde.
zdroj: film.moviezone.cz & csfd.cz

Shazam

Shazam 2019 CZ trailer HD 1080p

Shazam 2019 – cz titulky HD trailer 1080p